7. mája 2025, Prečítané 2 161x, milanantal
Ja osobne EÚ nemám rád. Stala sa skanzenom starého kapitalizmu, nepružná, ale pritom namyslená a prikazujúca. Z pocitového, hodnotového hľadiska by som teda súhlasil s vystúpením. Ale pozrime sa lepšie na podstatu Európskej únie. Ako sa ukazuje, tak jej neporozumela väčšina súčasných európskych politikov, ani náš prezident. Keďže ju pokladajú v prvom rade za […]
Pokračovanie článku
